Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 24
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

 

     Спеціальність «машиніст бурової установки» вважається однією з престиж-них , тому, що такі спеціалісти незамінні у нафтогазовій галузі. Від професійної підготовки такого спеціаліста напряму залежить безперебійна робота обладнання, оскільки він керує та займається регулярним оглядом техніки. Тому такому робітнику необхідно знати, як правильно працювати на силовому комплексі бурової установки. Окрім цих навичок, також потрібні знання у різних сферах, вміння користуватися персональним комп’ютером та спілкуватися у колективі.

     Окрім безпосередньої участі у бурових роботах, цей спеціаліст займається технічним обслуговуванням комплексу механізмів та бурових машин, а також іншого обладнання, необхідного при бурінні газових, нафтяних, гірничотехнічних та геологорозвідувальних свердловин.

     Машиніст бурової установки повинен вміти проводити поточний , а також складний ремонт техніки та деталей, попереджувати неполадки роботи бурового та силового обладнання, налагоджувати системи охолодження, системи автоматичного захисту та дистанційного управління. Також спеціаліст повинен вміти керувати режимами роботи силових агрегатів та двигунів, враховуючи пори року та умови буріння, слідкувати за станом обладнання.

     Для роботи за цією спеціальністю необхідно отримати відповідну освіту. Подальше навчання відкриває широкі перспективи кар’єрного зростання. Під час навчання вивчаються пристрої бурової установки, прилади та механізми, що відповідають  за ефективну роботу та безпеку. Також у процесі навчання передбачена підготовка машиніста з обслуговування та ремонту бурової установки.

     Після проходження курсу навчання за професією «машиніст бурової установ-ки» ви будете повністю розуміти принципи роботи бурових установок, на плечі машиніста лягає відповідальність по монтажу, встановленню, регулюванню та ремонту бурового обладнання.

     Працівник не може допускатися до виробничого процесу при відсутності кваліфікованих знань, які підтверджуються офіційними документами, оскільки у такому випадку висока вірогідність більшої кількості помилок у роботі. Тому необхідно закріпити всі отримані знання атестацією машиніста бурової установки, щоб отримати посвідчення машиніста бурової установки встановленого зразка – офіційний документ, який відкриває перед спеціалістом можливості офіційного працевлаштування та достойної матеріальної винагороди. Перспективність та престижність професії машиніста бурових установок очевидна, оскільки Україна багата корисними копалинами та нафтою. При досягненні певного професійного досвіду машиніст бурових установок має можливість стати інженерно-технічним робітником молодшої ланки. При подальшому навчанні спеціаліст отримує можливість кар’єрного зростання та підвищення заробітної плати. . При досягненні вищого розряду працівник, що має документ «машиніст бурової установки», може претендувати на посаду техніка, начальника дільниці та начальника підрозділу. У випадку якщо спеціаліст володіє іноземними мовами, робота можу супроводжуватися закордонними відрядженнями для роботи у міжнародних нафтогазових компаніях або концернах.

     При закінченні курсу навчання машиніст бурової установки повинен вміти:

 • керувати буровими верстатами та установками різних типів;
 • підбирати бури, долота та бурові коронки, змінювати їх у процесі буріння;
 • виконувати спускопід’ємні роботи , нарощувати штаг, витягати труби;
 • керувати процесом буріння в залежності від геологічних умов, виникнення ускладнень, стану бурового обладнання та інструмента;
 • розбирати, збирати, усувати несправності та регулювати силове обладнання, автомати;
 • проводити поточний та складний ремонт двигунів;
 • регулювати та виконувати роботи по налагодженню систем охолодження, змащування та подачі палива та газо розподілення силових агрегатів, систем дистанційного управління силовими агрегатами та систем автоматичного захисту силових агрегатів;
 • виконувати цементацію, тампонаж, кріплення свердловин обсадними трубами, виконання інших робіт, які передбачені технологічним регламентом та режимно-технологічною документацією;
 • розмічати свердловини згідно з паспортом бурових робіт;
 • вести спостереження за показами контрольно-вимірювальних приладів, регулювати параметри процесу буріння;
 • чистити та промивати свердловини;
 • вести стропальні та навантажувально-розвантажувальні роботи на буровій установці;
 • вести первинну технічну документацію.

     Умови роботи

     «Машиніст бурової установки» працює на підприємствах гірничодобувної про-мисловості України.

     Медичні обмеження

     Робота не рекомендується людям, що мають захворювання: серцево-судинної системи з вираженою патологією; яскраво виражену патологію опорно-рухового апарату, що ускладнює рух.

     Вимоги до індивідуально–психологічних особливостей

   Активність, цілеспрямованість, наполегливість, ініціативність, працьовитість, прагнути до подолання труднощів , сумлінність, акуратність.