Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 19
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

 

     Eлектромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування монтує та обслуговує силові і освітлювальні установки, здійснює перевірку, розбирання і складання схем керування електроустаткуванням, під’єднання до електросистеми цеху нового обладнання, його перевірку, регулярний нагляд за його роботою. Він виявляє вузли, де виникло замикання, здійснює вимкнення цих вузлів із мережі, розбирання, заміну, складання і вмикання установки.

     Мета праці:

     Якісне обслуговування і ремонт електроустановок промислового призначення, електромережі. Профілактичні роботи, своєчасний ремонт електротехнічного обладнання.

     Вимоги професії до робітника:

     Електромонтер здійснює діяльність як в приміщенні, так і поза приміщенням. Для виконання основного завдання діяльності, електромонтеру професійна взаємодія з людьми не потрібна.. Вміє вдосконало читати електричні схеми електромережі та електрообладнання.

     Специфічні вимоги

  • Вік: по закінченню навчання не менше 18 років.
  • Стать: чоловіча, жіноча.
  • Медичні обмеження.

     Кваліфікаційні вимоги

     повна загальна середня освіта

     Сфера професійного використання випускника

     Технічне обслуговування і ремонт електрообладнання промислових підприєм-ств, сільськогосподарського виробництва і електропобутових приладів.

     Перспективи працевлаштування

     Перспективи щодо працевлаштування після оволодіння професією у елек-тромонтера вагомі та стабільні, а ризик безробіття незначний.

     Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електро-устаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна.

     Термін підготовки

  • Теоретичне навчання у Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї – 1 місяць,
  • Практичне навчання – 5 місяців.