Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 9
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

 

       Завдання та  обов'язки

     Вантажить з люків гірничу масу у вагонетки на транспортерну стрічку та автомашини на вантажному пункті з плановим навантаженням на одного працюючого до 100 т протягом зміни. Підкочує і відкочує вантажні й порожні вагонетки в межах зони обслуговування за допомогою  лебідок,  штовхачів  і вручну.  Керує  штовхачами,  лебідками та іншими механізмами навантажувальних і розвантажувальних пунктів. Контролює повноту навантажування відповідно до вагової норми.  Перевіряє справність гальмівної системи обслуговуваних механізмів. Вмикає і вимикає конвеєр, гідрознепилювальні установки. Здійснює шурування гірничої маси в дюках, розрівнює її у вагонетках.

     Вимоги до освітнього рівня

     Повна, базова або неповна базова загальна середня освіта.

   Згідно з договорами про проходження виробничого навчання та виробничої прак-тики учні проходять безпосередньо на підприємствах, під час чого за новими технологіями працюють на сучасному обладнанні. Саме у цей період відбувається первинна адаптація майбутніх робітників у виробничих умовах, ознайомлення з вимогами підприємства, зіставлення наявних знань і умінь щодо виробничих вимог. 

     Сфера професійного використання випускника

     Добувна промисловість: добування залізних руд.

     Специфічні вимоги:

  • Вік: прийняття на роботу здійснюється після закінчення строку навчання відповідно до законодавства.
  • Стать: чоловіча (обмеження отримання професії за статевою приналежністю визначається переліком важких робіт і робіт із шкідливими та небезпечними умовами праці, на яких забороняється використання праці жінок).
  • Медичні обмеження.