Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 4
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

 

      Електрогазозварник - це працівник, який з’єднує (зварює) елементи метало-конструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального апарату.  

      Характер роботи

  • з’єднує (зварюють) елементи металоконструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального апарату;
  • збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця;
  • налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварювання;
  • здійснює зоровий контроль швів.  

      Умови роботи

      Електрогазозварнику доводиться працювати в різноманітних мікрокліматич-них умовах:  в приміщенні, на відкритому повітрі, під землею. Його робота  віднесена до робіт з важкими умовами праці.

      Вимоги до освітнього рівня

      Базова або неповна базова загальна середня освіта

      Сфера професійного використання випускника

      Виробництво машин та устаткування

      Медичні обмеження

    Професія зварника, в основному, чоловіча. Професія не рекомендується особам з захворюваннями опорно – рухового апарату, верхніх дихальних шляхів, печінки, шлунку, органів зору, слуху.  

      Вимоги до індивідуально-психологічних особливостей

    Електрогазозварник повинен мати добру зорово-рухову, короткочасну та оперативну пам’ять, зосередженість та стійкість уваги, практичне мислення, розвинену просторову уяву. Стан його вестибулярного апарату повинен відповідати вимогам до роботи на висоті. У зварника повинні бути добре розвинені м'язові відчуття (кінестезія), точний окомір. Дуже важливим для зварника є відчуття часу. Зварник повинен також добре розрізняти кольори, відрізняти їх відтінки та яскравість.    

      Перспективи  

   Підвищення кваліфікації електрогазозварника шляхом подальшого професій-ного навчання: навчання безпосередньо на виробництві, виробничо-технічних курсах, курсах цільового призначення, курсах навчання суміжній професії. Перспективами професійного зростання є: підвищення розряду, заробітної плати, складності виконуваних робіт, можливість перекваліфікації на споріднені професії.