Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 14
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

     Підготовка до розмови

   Вона важлива, адже під час пробної телефонної розмови контроль за бесідою переважно саме у Вас, а не у роботодавця. Він просто не очікував дзвінка і не завжди готовий ставити питання. Це дає Вам можливість взяти ініціативу в свої руки і спрямувати хід співбесіди так, як це вигідно Вам. Можна також скористатися нагодою і запитати про можливість подальшої зустрічі зі співрозмовником.

     Знайомство

    Перш ніж почати розмову, потрібно уточнити ім’я роботодавця. Це дозволить не витрачати час і зусилля на розмову з тим, хто не може запропонувати Вам роботу. Крім цього, звертаючись до роботодавця по імені, Ви додасте розмові неформальний характер і подолаєте психологічний бар’єр між ним і собою. Потрібно справити на роботодавця сприятливе враження.

     Перехід через «кордон»

   Не варто відразу повідомляти, що Ви телефонуєте з приводу пошуку роботи. У такому випадку відповідь може бути негативним. Якщо Ваш співрозмовник намагається з’ясувати причину Вашого дзвінка, краще сказати, що телефонуєте з кадрового питання і хочете поговорити з відповідальною особою. При його відсутності не варто погоджуватися на розмову з іншою особою. Зате дізнайтеся, коли можна зателефонувати знову.

     Самореклама

   Мета пробних телефонних розмов – привернути увагу роботодавця до себе і зацікавити його у зустрічі. Отже, представтесь, лаконічно і конкретно розповідайте про себе. Обов’язково акцентуйте увагу на своїх здібностях, досвіді і кваліфікації. Якщо це відповідає дійсності можете сказати також, що телефонуєте по рекомендації відомій йому особи, яка повідомила про можливі вакансії. Запитайте, чи можна зустрітися і поговорити про вакантні місця. Домовитися вдається не завжди, але це не означає, що Ви даремно витратили час.

     Будьте наполегливим

   Бажано, щоб розмова була недовгою. Дайте роботодавцю час на роздуми. Скажімо, запропонуйте надіслати резюме і ще раз зателефонуйте після того, як він його отримає. Спробуйте також з’ясувати, чи відомо цій людині про можливі вакансії в інших відділах чи організаціях і т.д.

    Завершення розмови

  Діалог повинен закінчитися ввічливо, на позитивній ноті. Обов’язково подякуйте роботодавця за увагу і за те, що приділив Вам час. Після завершення телефонної розмови запишіть його результати, і сплануйте свої подальші дії.

   Як показує практика, пробні телефонні розмови у багатьох випадках дають шанс мінімум на співбесіду з роботодавцем або інформацію про нові джерела пошуку роботи.

   Якщо Вас запросили на співбесіду, Ви повинні ретельно до нього підготуватися.