Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 2
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

«День відкритих дверей» проходив за участі представників базових підприємств міста та педагогічного колективу ліцею. Від ліцею прийняли участь: директор Сиротюк В. Г., заступники директора Стойчик Т. І., Бахмацька М. В., Скрипник Л. М., методист Музика О. Л., викладачі Непомнящий Д. Д., Афанасьєва К. К., Євницька І. В., а також від роботодавців: начальник бюро розвитку персоналу Фурсов Єгор Сергійович, начальник відділу навчання та розвитку персоналу(ЦГЗК) Ошека Інна Леонідівна.

Були присутні учні 111, 57, 32, 36 шкіл, 4-го інтернату, загалом 70 чоловік. Всі учасники заходу були проінформовані про робітничі професії, які надає наш навчальний заклад, їх переваги та перспективи на сучасному ринку праці. З метою виявлення вподобань учнів щодо професійного спрямування, було проведено анкетування.

Продемонстровано інформаційні відео ролики про наш навчальний заклад та про підприємства. Майбутні випускники ознайомилися з навчальними кабінетами ліцею, відвідали музей, виставковий зал, лабораторію і бібліотеку. Кожен учень отримав роздатковий матеріал з яким може ознайомити вдома батьків та прийняти рішення щодо вибору професії.