Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 9
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

Мета педагогічної ради: проаналізувати стан методичної та виховної роботи, професійно-теоретичної підготовки в ліцеї.

У ході засідання було прослухано доповіді секретаря педради Логоші Ю.Р., який окреслив питання щодо виконання рішень попередньої педагогічної ради.

Викладачі Афанасьєва К.К. та Грищенко О.Б. ознайомили присутніх з прийомами стимулювання навчальної діяльності учнів задля підвищення рівня якості знань і розвитку їхньої активності. Роль контролю за відвідуванням занять учнів ліцею окерсла заступник директора з навчальної роботи Бахмацька М.В.  Прослухавши і обговоривши доповіді, педагогічна рада відзначає, що контроль та стимулювання навчальної діяльності учнів сприяють підвищенню якості їх знань.

Також приділяється увага фаховому становленню кадрів, свідченням чого стала атестація педагогічних працівників, контроль за проведення якої здійснювала методист Музика О.Л.

Розглядалися питання щодо стану підготовки до проведення державної кваліфікаційної атестації. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Стойчик Т.І. представла нормативні документи, які регулюють процес ДКА, навела комплект документів, які необхідні  під час захисту учнями дипломних проектів. З метою якісного проведення ДКА визначено терміни, створено державну кваліфікаційну комісію з урахуванням переліку професій випускних груп, замовлено документи про освіту.

Значна увага приділяється відвідуваню учнями занять. Щодня відвідування контролюється заступниками директора з навчальної та навчально-виховної роботи; класні керівники та майстри виробничого навчання надають звіти про пропуски занять та підтверджуючі документ.

Відповідно до підрахованих відсотків відвідування, найкращими вони є у групах № 10, № 12, № 8, № 5. Найгірший стан з відвідуванням занять у групах № 9, № 15, № 2, № 20.

На педагогічній раді були також відзначені учасники школи впровадження виробничих технологій: майстри виробничого начання Корж А.А., Столярчук А.Ф., викладач професійно-практичної підготовки Жерновенков О.В., які отримали сертифікат про успішне закінчення навчання; та методист Музика О.Л., старший майтер Янюк Т.С., викладачі Веселова Т.Б., Євницька І.В. за підготовку та проведення всеукраїнської науково-практичної конференції 6 квітня 2017 року.