Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 8
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

14 червня 2014 року, військово-транспортний літак Збройних Сил України Іл-76, при заході на посадку на аеродром в Луганську, був збитий проросійськими терористами. На борту літака загинуло шестеро криворіжців: Валерій Алтунін, Ілля Гайдук, Станіслав Дубяга, Павло Коснар, Євгеній Рєзніков та Антон Самохін. За трагічним збігом обставин, напередодні під Слов’янськом загинув ще один мешканець Кривого Рогу – Антон Ігнатченко. Ці семеро бійців були першими загиблими земляками в цій неоголошеній війні.

Саме тому рішенням Криворізької міської ради 14 червня оголошено Днем вшанування учасників антитерористичної операції на сході України. Задля вшанування світлої пам’яті полеглих героїв в Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї було проведено урочисту лінійку. Особлива увага приділялася випускнику нашого закладу Отрішку В’ячеславу Миколайовичу, який загинув смертю хоробрих під час кривавих боїв на Дебальцівському плацдармі у січні 2015 р.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки було  вшановано пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.