Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 3
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

 

24 серпня Україна святкувала 26-ту річницю відновлення своєї Незалежності. Долучилися до такої визначної події і наші ліцеїсти та працівники навчального закладу.

 

Районні урочистості розпочалися на майдані біля Палацу культури «Центральний», де жителів Покровського району привітали керівництво району та міста. Далі урочистою ходою пройшли до пам’ятника Богдану Хмельницькому де поклали квіти на знак вшанування Гетьмана України.

Святкування продовжилось в парку «Шахтарський», де всі заклади району представили виставки декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва під назвою «З Україною в серці», конкурс вінків та виставку страв з гарбуза.

 

Ліцей представив виставку художнього оформленняня овочів та фруктів виконану в техніці карвінгу, декоративного мистецтва,  майстер класи з оформлення тістечок мастикою. Наші учні та викладачі  мають різноманітні таланти, тому представлена ними виставка зацікавила відвідувачів.  Зокрема виставку відвідали заступник міського голови Катриченко О.В., голова районної в місті ради  Коритнік В.В. та представники громадськості та ЗМІ.