Криворізький Професійний
Гірничо-Технологічний Ліцей

Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 25
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

На засіданні комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України представлено звіт про хід та результати формувального етапу експериментальної роботи всеукраїнського рівня «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців гірничого профілю в професійних навчальних закладах», який проводився на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею з січня 2017 року по грудень 2018 року.

Звіт директора за 2018 рік

З нагоди Міжнародного дня захисту інфор-мації педпрацівники нашого ліцею пройшли онлайн-курс  «З мережевого етикету та безпе-ки», розроблений компанією Google у спів-праці з МОН України.

WorldSkills International – міжнародна некомер-ційна організація, заснована в 1953 році. Зараз це наймасштабніший майданчик для студентів і молодих фахівців. Метою є підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації по всьому світу, популяризація робітничих професій через проведення міжнародних змагань по всьому світу. У діяльності організації беруть участь 74 країни. Україна приєдналася до організації в 2016 році.

29 листопада, за сприянням Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, було проведено інформаційно-насичену зустріч з талановитим мовознавцем О.М. Авраменком