1 вересня 💐 📚День знань

День знань — це особливий урочистий і зворушливий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім здобувачам освіти на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
🎉Традиційно початок навчального року супроводжується проведенням Першого уроку, який розкриває важливі події та анонси країни в цілому! З метою формування у здобувачів освіти ціннісних життєвих навичок, національно-патріотичного виховання, громадсько-патріотичної позиції.
🔥Сьогодні у Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї розпочинають навчати і навчатися. Наших першокурсників та всіх інших здобувачів освіти, вже чекають нові завдання, нові мрії, нові досягнення, нові успіхи.
✍️Перший урок: “Україна в серці кожного з нас” із великим задоволенням запросили Горілого Антона Олеговича – командира 3 патрульного взводу 1 патрульної роти Національної Гвардії України, який дуже інформативно розповів про значення армії та функції військовослужбовців в умовах сьогодення, привітав здобувачів освіти з 30-и річчям незалежності України, підкреслив важливість здобуття знань та вмінь, побажав здоров’я та щоб навчальний рік 2021-2022 пройшов у “зеленій зоні”.
🥳Отже, починаємо нашу співпрацю, навчання, дорослішання, професійне зростання.