10 березня 2021 року для здобувачів освіти Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею викладачем української мови та літератури Удовіченко Наталією Василівною був проведений захід

Життя такої людини, як Шевченко, має велике значення для майбутніх поколінь, з ким поєднується доля мільйонів народу. В ньому злилися духовні сили всього кріпацького люду, він виріс на рідному грунті, политому потом і кров’ю нашого годувальника – селянина. Життям своїм, так само, як і поезією, Тарас Григорович показав освіченим людям кричущу неправду кріпацтва, роз’яснив туманні перекази старовини, осмислив для нас народну поезію, народний побут, змалював типи народного характеру. Тарас Шевченко – унікальний поет величезної сили духу і протесту, геніальної віри і наснаги, неповторної краси вислову. Це видатний поет, філософ, художник, громадянин, захисник усього українського. А ось в особистому житті Тарас Григорович Шевченко був глибоко нещасним. Пекуча мрія Кобзаря про дружину, дітей, про родинне щастя залишилася маревом.
Історія зберегла імена жінок, які полонили серце Тараса. Незавжди почуття поета лишали слід у поезії. Але ж і сказати, що жінки і світлі почуття до них не відіграли значної ролі в житті і творчості Шевченка – це, значить, погрішити проти істини.
Тому 10 березня 2021 року для здобувачів освіти Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею викладачем української мови та літератури Удовіченко Наталією Василівною був проведений захід у формі літературного журналу «Жінки в житті Шевченка», під час якого хлопці та дівчата були приємно здивовані, що «батько «Кобзаря»» був закоханий не лише в поезію та мистецтво!