16 грудня 2020 року відбувся онлайн-бінарний урок

16 грудня 2020 року за спільної взаємодії кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Криворізького національного університету та Криворізького професійного професійного гірничо-технологічного ліцею і Криворізької загальноосвітньої школи №110 відбувся онлайн-бінарний урок за темою «Дугогасильні пристрої електричних апаратів тепловоза» (викладач професійно-теоретичної-підготовки з професій залізничного транспорту, спеціаліст вищої категорії, Казаков Євген Петрович та викладач загальноосвітньої підготовки (фізика), спеціаліст вищої категорії, Галактіонова Людмила Ярославівна.
В рамках заходу студенти університету мали можливість здобути практичний досвід в опанування формами і методами проведення бінарних уроків. Здобувачі освіти ліцею опанувати компетентностями з професії «Помічник машиніста тепловоза». Учні школи відпрацювати практичні навички в опануванні інформаційно-комунікаційними технологіями, а саме роботи на різних онлай-платформах.
Студенти університету мали можливість зробити аналіз уроку та отримати практичні консультації від кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, Суліми Тетяни Сергіївни, заступників директора з навчально-виробничої роботи Стойчик Тетяни Іванівни, навчальної роботи Бахмацької Марини Василівни та голови методичної комісії фізико-хіміко-математичних дисциплін, Шумило Юлії Володимирівни, яка поділилась досвідом роботи комісії щодо впровадження бінарного уроку серед предметів природничо-математичних дисциплін та перспектив у рамках роботи тижня «Фізика та математика».