16 жовтня, в рамках проведення тематичного тижня історії, згідно з рекомендаціями навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області

16 жовтня, в рамках проведення тематичного тижня історії, згідно з рекомендаціями навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, викладачем історії Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею О.Б. Грищенком було організовано перегляд учнями групи №16 художньої кінострічки, присвяченої боротьбі українського народу проти іноземних поневолювачів. В якості прикладу було обрано кінофільм «Нескорений» (2000 р.), сюжет якого базується на подіях з життя та діяльності командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича (1907 – 1950).
Даний кінотвір є вдалим способом художніми засобами донести до підростаючого покоління правду про боротьбу національно свідомих співвітчизників з радянським окупаційним режимом на території Західної України в повоєнний період. В центрі уваги – динамічне й гостросюжетне протистояння представників українського національно-визвольного руху та карально-репресивної системи СРСР. 
У підсумку відбулося обговорення переглянутої кінострічки. Учні висловили свою думку стосовно місця й ролі УПА в історичному процесі. Окрім того, діти дізналися чимало цікавих фактів стосовно формування й розвитку української націоналістичної ідеї.