17 жовтня, в рамках проведення тематичного тижня історії, згідно з вимогами навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, викладачем історії Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

17 жовтня, в рамках проведення тематичного тижня історії, згідно з вимогами навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, викладачем історії Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею О.О. Данилюк було проведено анонімне анкетування учнів І курсу з теми «В якій Україні ви хотіли б жити?». Здобувачі освіти мали надати відповідь на поставлені питання згідно власних цінностей та розуміння власної ідентичності.
За підсумками анкетування, переважна більшість підлітків підтвердили бажання жити в незалежній та самостійні Україні та висловили шанобливе ставлення до української мови, багатовікової історії та традицій нашої держави, а також до ідеалів демократії та гуманізму.
Аналіз підсумків буде взятий за основу коригування викладачами національно-патріотичного виховання учнів на уроках історії та громадянської освіти.