Криворізький професійний гірничо-технологійчний ліцей відкрив в Криворізькій загальноосвітній школі № 116 Центр професійної кар’єри.

20 лютого Криворізький професійний гірничо-технологійчний ліцей відкрив в Криворізькій загальноосвітній школі № 116 Центр професійної кар’єри.

Відкриття Центру стало важливою подією для здобувачів освіти, яким

найближчим часом вирішувати де саме їм продовжувати свою подальшу освіту, бо від того наскільки усвідомлено вони зроблять вибір своєї майбутньої професії, залежить успіх в їхньому житті.

Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей має великий досвід профорієнтаційної роботи, про що присутнім розповіла заступник директора  з навчально-виробничої роботи Тетяна Іванівна Стойчик.

Свою подяку ліцею, який вже не перший рік успішно співпрацює з Криворізькою загальноосвітньою школою № 116 висловила директор навчального закладу Тимофейшина Тетяна Леонідівна та наголосила, що відтепер діти зможуть усвідомлено обрати свою професію, за допомогою фахівців центру.

А з привітанням від Північного гірничо-збагачувального комбінату, до присутніх звернулась начальник відділу з підбору та найму персоналу Людмила Миколаївна Солод.

Тож, гадаємо, що відкриття Центру професійної кар’єри у КЗШ № 116 стане в нагоді випускникам цієї школи, які прагнуть знайти себе, бо вірний вибір навчального закладу, де можна придбати професію, яка має попит на сучасному ринку праці, – це запорука успішного майбутнього для креативних юнаків та дівчат.