22 травня у Дніпропетровській облдержадміністрації головування Ірини Гритсай, заступника голови ОПР та за участю директора Департаменту економічного розвитку Петра Лашини провели нараду

22 травня у Дніпропетровській облдержадміністрації головування Ірини Гритсай, заступника голови ОПР та за участю директора Департаменту економічного розвитку Петра Лашини провели нараду з питань розвитку та реалізації елементів подвійної освіти у процесі підготовки робочих рамок.
В обговоренні підготовки кваліфікованих працівників взяли участь: директор Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОПР Олексій Полторацький; його заступник Антон Демура та Любов Кравченко; Оксана Дудля, начальник відділу професійної технічної освіти та ресурсів, управління наукою, вища та професійна освіта. Роботодавці представляли голову Федерації роботодавців Дніпропетровської області та Анатолія Дуріхіна.
Кривий професійний гірничо-технологічний ліцей представляв Тетяну Стойчик, заступника директора навчально-виробничої роботи, яка поділилася досвідом упровадження елементів дуальної форми навчання у ЗП (ПТ) О.