23 червня 2020 року на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею директор закладу Сиротюк Вячеслав Григорович звітував про підсумки навчального 2019-2020 року в онлайн форматі.

23 червня 2020 року на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею директор закладу Сиротюк Вячеслав Григорович звітував про підсумки навчального 2019-2020 року в онлайн форматі. В ході звіту були представлені здобутки наших педагогічних працівників, отримані під час участі у конференцій різних рівнів, семінарах, майстер-класах та тренінгах. Також були зазначені перемоги наших талановитих здобувачів освіти, які представляли ліцей на рівні міста та області.
Одним із важливих аспектів було розглянуто питання створення безпечних умов роботи та навчання для учасників навчально-виховного процесу на базі ліцею.
На завершення звітування Вячеслав Григорович зазначив, що не зважаючи за виклики сьогодення, кожен з нас робить колосальний внесок у розвиток професійної освіти, та реалізує стратегічну мету нашого закладу – забезпечує ринок праці висококваліфікованими та конкурентоздатними робітничими кадрами.
Побажав всьому педагогічному колективу міцного здоров’я, родинного затишку, сил та наснаги на наступний навчальний рік.