31 жовтня, у перший день роботи Другої Всеукраїнської науково-практичної конференції “Теоретико-методичні основи підготовки конкурентоздатних фахівців у контексті сучасного ринку праці”

31 жовтня, у перший день роботи Другої Всеукраїнської науково-практичної конференції “Теоретико-методичні основи підготовки конкурентоздатних фахівців у контексті сучасного ринку праці”, що проходила на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею, відбулося урочисте відкриття: молодіжного центру “PR KPGTL”, комп’ютерного класу і кабінету математики.
Що стосується колишнього комп’ютерного класу, то він зазнав суттєвого оновлення. По-перше, змінився його інтер’єр, який після ремонту став більш сучасним. По-друге, клас оснастили новими зручними меблями. А по-третє, старі комп’ютери були повністю замінені на нові комфортні ліцензовані моноблоки “Windows 2010” і “Microsoft–office” у кількості 16 одиниць.
Ця реконструкція стала можливою, бо наш проект на переобладнання був визнаний кращим в області та отримав потрібне фінансування.
Кабінет математики теж був капітально відремонтований та оснащений тех-нічними засобами навчання: комп’ютерами, телевізором та аудиторною дош-кою.
Молодіжний центр – це зовсім нова аудиторія, яка відтепер стане центром організації виховної роботи, де наша молодь матиме змогу зручно готуватися до участі в різних творчих заходах районного, міського та обласного рівня, на яких захищатиме честь нашого ліцею. Тут же буде працювати “Євроклуб” та проходити засідання “Учнівського самоврядування”. Тобто творче життя ліцею отримало новий імпульс для інтенсивного зростання.
Тож 31 жовтня 2019 року відбулася значна подія в історії нашого навчаль-ного закладу, бо цього дня в ньому ще більше покращилися умови для навчання здобувачів освіти, тобто для підготовки конкурентоздатних фахівців, яких готує Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей для гірничої промисловості України.