8 листопада 2019 року у стінах Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею відбулося засідання методичної секції викладачів української мови та літератури

8 листопада 2019 року у стінах Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею відбулося засідання методичної секції викладачів української мови та літератури. Модератором даного заходу виступила методист Криворізького кабінету НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Тамара Василівна Керницька. 
В ході засідання викладач нашого ліцею Удовіченко Наталія Василівна провела майстер-клас на тему “Методика навчання написання учнями творчих робіт у підготовці зо ЗНО з української мови та літератури”. Здобувачі освіти, працюючи у командах, продемонстрували свої знання та вміння писати власне висловлювання, обираючи кожен свою позицію.
Даний захід отримав схвальну оцінку колег з інших закладів професійної (професійно-технічної) освіти, оскільки надав змогу нашим здобувачам освіти отримати необхідні навички для успішного написання творчого завдання під час проведення ЗНО з української мови та літератури. 
Окрім того, учасники засідання мали змогу ознайомитись із навчально-матеріальною базою ліцею.