Будько Ольга Федорівна

Головний бухгалтер ліцею

Закінчила у 1981 р. Криворізький технікум радянської торгівлі (нині – Криворізький державний комерційно-економічний технікум) за спеціальністю «Бухгалтерський облік в торгівлі».

Працює у нашому закладі з 1992 р. спочатку на посаді бухгалтера, а з 2000 р. – головним бухгалтером. В ході своєї трудової діяльності Ольга Федорівна зарекомендувала себе як дуже відповідальний, досвідчений та компетентний спеціаліст своєї справи.

Забезпечує ведення бухгалтерського обліку, своєчасне складання фінансової звітності ліцею та інших видів періодичної звітності, при цьому чітко дотримуючись єдиних методологічних засад, встановлених діючим законодавством України. Під її керівництвом проводиться послідовна й систематична робота по впровадженню в роботу бухгалтерії нових форм обліку та звітності. Також вона приділяє велику увагу контролю над дотриманням порядку оформлення первинних і бухгалтерських документів, розрахунків й платіжних зобов’язань, витрат фонду зарплати. Окрім цього, Ольга Федорівна бере участь у проведенні економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності з даними бухгалтерського обліку, статистичної й оперативної звітності з метою виявлення внутрішньогосподарських резервів, а також слідкує за встановленням посадових окладів, проведенням інвентаризації коштів, товарно-матеріальних цінностей і основних фондів, перевірок організації бухгалтерського обліку і звітності, і навіть документальних ревізій в навчальному закладі.

В цілому, Ольга Федорівна – досить самокритична та принципова людина. Досягає поставленої мети і уміє відстояти свою точку зору, водночас робить це спокійно, коректно, тактовно. Усі ці якості, а також працелюбність та наполегливість, забезпечили їй заслужений авторитет серед колег. Тому її робота не залишилась непоміченою. Серед заслужених нагород слід згадати Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України (2003 р.), Нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти» (2010 р.), Грамоту Головного управління освіти і науки Дніпропетровської ОДА (2010 р.), Грамоту Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА (2014 р.) та інші.