День боротьби з наркоманією та наркоторгівлею

День боротьби з наркоманією та наркоторгівлею

Щороку 1 березня, згідно з рішенням ООН, відзначається Міжнародний день боротьби з наркоманією та наркоторгівлею. Ця сумна дата перш за все має на меті привернути увагу широких кіл громадськості до найстрашнішої соціальної проблеми сучасності та розширити співробітництво задля ефективної боротьби з наркобізнесом по всьому світу.

Тому задля ознайомлення підростаючого покоління з наслідками вживання наркотичних й психотропних речовин та шляхами подолання наркотичної залежності, 3 березня працівником КЗ «Міської бібліотеки для дорослих №2» А.К. Шулєповою зі здобувачами освіти груп №12 та 17 («Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Електрогазозварник») було проведено виховну годину. Окрім традиційної інформації про негативний вплив наркотиків на здоров’я та соціальну поведінку людини, підлітки також дізналися й про особливості кримінальної відповідальності за виготовлення, зберігання, транспортування, вживання та поширення наркотичних й психотропних речовин згідно з діючим українським законодавством.


Не забувайте – ваше здоров’я й майбуття повністю залежить від усвідомленого вибору. Наркотики та щасливе життя – несумісні.