День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого наша держава відзначає одну з найбільш трагічних подій в історії – розстріл понад 100 мирних активістів, які в ході Революції Гідності вийшли на вулиці Києва в знак протесту проти свавілля та авторитаризму. Цей день навіки вписаний кривавими чорнилами на скрижалях пам’яті кожного українця і отримав свою назву – День Героїв Небесної Сотні.

Задля національно-патріотичного виховання, прищеплення любові до ідеалів свободи й демократії, розуміння необхідності європейського розвитку України та вшанування пам’яті загиблих борців за свободу та демократію, в Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї для здобувачів освіти групи №2 була проведена тематична виховна година. Молодь дізналась проте те, що заради захисту прав і свободи людини, можливості жити у вільній та правовій країні, позбавленій уламків радянського минулого, заплатили своїм життям найкращі сини й дочки неньки-України.


Особлива увага приділялась глибині людської, громадянської й національної мужності та самопожертви патріотів нашої держави, які віддали свої життя на захист демократичного ладу України та її європейського майбутнього…