День пам’яті та день перемоги

травня – День пам’яті та примирення, коли ми згадаємо кожну жертву війни.
травня – День перемоги над нацизмом, коли ми вшануємо ветеранів, які страшною ціною заплатили за перемогу.
Здобувачі освіти Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею провели дослідницьку діяльність і згадали рідних, які пройшли страшні сторінки війни. Поділилися фотографіями та створили буклет «Ви перемогли!».
Викладачі історії та суспільних дисциплін Осадча Ліліана Анатоліївна та Данилюк Ольга Олександрівна разом із здобувачами освіти групи № 19 відвідали пам’ятники м. Кривий Ріг.
Пам’ятник на честь 128 робітників і службовців рудоуправління ім. Кірова та пам’ятник воїнам 3-го Українського фронту, які вели бої за Кривий Ріг 22 лютого 1944 року (монумент «Перемога»). Вшанували загиблих на війні хвилиною мовчання та покладанням квітів до дня пам’яті та примирення.
Здобувачі освіти КПГТЛ взяли участь у флешмобі «Пам’ятаємо – перемагаємо!». Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів і жертв війни . У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з колін у повоєнні роки. Пам’ять про них непідвладна часу. Так було і буде завжди – і через десять років, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців.