День захисника та захисниць України

День захисника та захисниць України є одним з найголовніших державних свят України. І хоча воно відзначається лише 8-й рік, однак все ж має давні та славетні традиції, що віддзеркалюють основні сторінки українського державотворення. Тому й не дивно, що на 14 жовтня припадає одночасно аж 4 свята: Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення Української повстанської армії та звісно ж – День захисника і захисниць України.
Не оминуло це свято й стіни Криворізького професійного гірничого-технологічного ліцею.
Напередодні цієї знаменної дати відбулися урочистості, наріжним каменем яких стало нагородження найбільш сумлінних та працелюбних колег: викладача дисципліни “Захист України” Кушнаренка В.М. та майстра в/н Столярчука А.Ф.
Також зі словами привітання до колективу нашого закладу звернувся директор Сиротюк В.Г. У своєму виступі він підкреслив, що День захисників та захисниць України– це не просто день вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, а й надання шани військовим традиціям і звитягам Українського народу, а також – сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.