Ювілей професійної освіти.

2 жовтня 2020 року виповнюється 80 років з дня заснування системи підготовки робітничих кадрів. Саме заклади професійної освіти забезпечують промислові підприємства нашого міста кваліфікованими працівниками і тим самим гарантують добробут кожного його мешканця. Не дивно, що система професійної (професійно-технічної) освіти виступає однією з рушійних сил вітчизняної економіки.
Тому, з нагоди ювілею, адміністрацію та педагогів Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею напередодні свята було запрошено на урочисту міську громадську конференціюз теми: «Кривий Ріг – рідне місто! Профтехосвіті 80 років». Даний захід проводився у великій залі Театру «Академія руху». З привітальними словами до працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти виступили міський голов Ю.Г. Вілкул, керівники найбільших підприємств міста, голови галузевих профспілок, працівники міського центру зайнятості та науковці.
Під час святкування найкращі працівники нашого закладу освіти були нагороджені ювілейними медалями – Т.Б. Веселова, М.Л. Кириченко та грамотами – Ю.В. Шумило, А.Г. Ромах, Л.С. Шанда. Окрім цього, враховуючи вагомий внесок у підготовку робітничих кадрів, ліцей отримав від ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» подарунковий сертифікат.
Від імені адміністрації та педагогічного колективу Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею висловлюємо подяку підприємствам-замовникам кадрів за високу довіру та надійну підтримку. Сподіваємося на подальшу взаємодію та співпрацю!