Команда «Пролісок».

Цієї весни, команда «Пролісок», у складі якої були наші здобувачі освіти: Перестюк Данило гр.3, Христина Софія гр.2, Колесніченко Карина гр.19, Соколовська Ольга гр.4, Філяков Микита гр.4, Бондаренко Катерина гр.13 та Соловйов Віктор гр.16 брала участь у весняному біоквесті, що проводився Дніпропетровським відділенням МАН України на базі біолого-екологічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Біоквест проходив в онлайн-режимі на платформі Zoom. Квест розпочався о 12:00, з конференції загальних зборів, де відбулося «вітальне слово» та були надані інструкції щодо проходження квесту. У квесті взяли участь ще 7 команд крім нашої. Для кожної команди розробили маршрутизатор – порядок проходження станцій із завданнями. Станції мали назви: «Зоологія», «Ботанічна», «Веселі розумники», «Біомолекула», «Багряні вітрила», «Мікроб». За 10 хвилин перебування на кожній станції треба було виконати профільні інтерактивні завдання, за вирішення яких можна було отримати максимум 10 балів.
Наша команда «Пролісок» успішно пройшла весь маршрут та за підсумковими результатами зайняла 5 місце, а також перемогу у номінації «Креативність».
Квест проходив жваво, весело, кожне питання обговорювалося та знаходилося спільне рішення. Здобувачі освіти працювали дійсно креативно, згуртовано та показали знання й вміння працювати в команді.
Вітаємо команду «Пролісок» і сподіваємося на подальші перемоги в інтелектуальних змаганнях!
Про цю подію ви можете прочитати також на сайті за посиланням: https://dvman.dnepredu.com/uk/news-1411-4165/