Комарова Ірина Олександрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи,

спеціаліст І категорії

Закінчила Криворізький державний педагогічний університет у 2004 році та отримала кваліфікацію «Вчитель біології з основами сільськогосподарського виробництва, екології та валеології». Стаж педагогічної роботи складає 16 років. Працює в КПГТЛ з 01 вересня 2018 року.

Закінчила аспірантуру Криворізького ботанічного саду НАН України та завершує роботу над дисертаційним дослідженням за спеціальністю 03.00.16 – екологія.

Постійно підвищує та вдосконалює свій професійний рівень, бере активну участь у наукових конференціях, зокрема всеукраїнського та міжнародного рівнів. В 2018 році брала участь у міжнародному науково-освітньому конкурсі «Quarry Life Award», організованому компанією «ХайдельбергЦемент Україна», – входила до складу команди, яка посіла перше місце. Має більше 30 наукових публікацій у фахових виданнях. Під час занять використовує інноваційні технології та сучасні технічні засоби навчання.

Щорічно учні КПГТЛ беруть участь в огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед закладів професійної освіти Дніпропетровської області «Фестивальний дивограй профтехосвіти», де постійно займають призові місця, в обласному конкурсі «Ми проти насилля та жорстокості» заклад зайняв ІІІ місце. Команди КПГТЛ неодноразово перемагали або були серед призерів різноманітних міських та районних конкурсів і фестивалів, таких як: «Пам’ять серця», «Струни серця», «Сонячні кларнети», «Україна – це Європа», «Лідер року», «Молодь за здоровий спосіб життя», «Кубок гумору» та інших. У 2019 році ліцей зайняв ІІІ місце у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» серед ЗПО Криворізького регіону.

За сумлінну працю, успіхи у справі навчання і виховання учнівської молоді, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів нагороджена почесною грамотою виконкому Металургійної районної у місті ради (2010 р.), почесною грамотою виконкому Криворізької міської ради (2017 р.).