Криворізькому державному педагогічному університеті відбувся міський науково-практичний семінар

5 березня 2020 року у Криворізькому державному педагогічному університеті відбувся міський науково-практичний семінар «КОНЦЕПЦІЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ В АСПЕКТІ ФІЛОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ». В ході заходу було розглянуто ряд актуальних питань із методики викладання філологічних дисциплін у шкільній освіті: мультимодальність літературної освіти; ІКТ на уроках словесності; креалізовані тексти як засіб формування комунікативної компетентності та ін.

Участь у семінарі брала викладач української мови та літератури Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею Наталія Василівна Удовіченко, по завершенню якого отримала сертифікат.


Висловлюємо щиру подяку модераторам семінару – Наталі Володимирівні Яременко, кандидату філологічних наук, доцентута Наталії Євгеніївні Коломієць кандидату філологічних наук, доценту, за приємну співпрацю, активну та плідну роботу серед викладачів міста. Адже корисним є те, що ми маємо можливість поділитися своїми цікавими напрацюваннями з колегами і навзаєм отримати нові знання.


БажаємоВам творчих злетів, наснаги та подальших успіхів на педагогічній ниві.