Мала академія наук

Одним з пріоритетних напрямків діяльності педагогічного колективу ліцею є робота з талановитою та допитливою молоддю. Викладачі та майстри виробничого навчання зазвичай плідно працюють з такими креативними здобувачами освіти. Особливої уваги заслуговує діяльність у сфері науково-дослідницької роботи. Даній ініціативі значно сприяє Дніпропетровське відділення Малої академії наук, котре надає можливість обдарованим юнакам та дівчатам реалізувати свій потенціал та презентувати напрацювання у різних галузях науки.
21 січня, на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Дніпропетровській області, був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Наш ліцей представляв здобувач освіти групи №8 Король Герман, який підготував дослідження з теми: «Діяльність української делегації на Паризькій мирній конференції 1919–1920 рр.» (відділення історії, секція «Історія України»). Дана робота була написана під науковим керівництвом викладача історії та суспільних дисциплін Грищенка О.Б..
У зв’язку з існуючими карантинними обмеженнями, на відміну від попередніх років, захід відбувався дистанційно, з використанням електронної платформи Google Meet. Окрім цього, враховуючи нещодавно прийняті зміни у законодавчій базі, конкурс проводився у двох різних форматах: спочатку був постерний захист, а потім – наукова конференція. Не зважаючи на такі нетрадиційні нововведення, Г. Король зумів успішно презентувати свою дослідницьку роботу та переконати журі у правильності своєї точки зору. Наполегливість, витримка та тверда воля хлопця достойні найвищої оцінки. Тож бажаємо нашому юному досліднику наполегливості та удачі у його подальшій науковій діяльності!