Новий номер журналу «Методичний вісник»

Вийшов друком новий номер журналу «Методичний вісник». Швидко плине час і вже закінчується навчальний рік. Він видався для нас болючим і нестерпним.
Адже це і пережиті страшні блекаути, і обстріли Кривого Рогу, як і всієї країни, і постійне пронизливе завивання сирен. Російські окупанти вдалися до чергового акту екоциду, котрий загрожує безпрецедентними екологічними наслідками для півдня України і цілого Чорноморського регіону, підривом Каховської ГЕС, адже її греблі завжди були об’єктом підвищеної техногенної небезпеки.
Ворог вночі бездушно б’є по нашому рідному місту і вбиває звичайних цивільних людей, наших земляків, які мріяли про щасливе життя на рідній землі, коли ми кожного дня проводжаємо в останню путь хоробрих воїнів, наших славних захисників, і плачемо від цього неймовірного горя, коли страшний біль проймає до кісток і, здається, що сил вже не має. Ми пам’ятаємо, про наше призначення, про наш освітній фронт, про виховання і навчання здобувачів освіти гідними синами та доньками України.
Працюємо і наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!
Переглянути новий номер можна за посиланням https://drive.google.com/…/1qgXDZANi…/view