Онлайн-урок з фізики на тему «Змінний струм. Генератор змінного струму. Трансформатор».

Сьогодні використання інформаційно-комунікаційних технологій надає здобувачам освіти можливість доступу до різних ресурсів, джерел інформації та розвиває в них інформаційну компетентність. Фахівці з добре розвиненою інформаційною компетентністю мають переваги над іншими, за рахунок чого здатні виконувати одну й ту ж саму роботу швидше та якісніше.
З цією метою 17 лютого 2023 року в Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї у групі №1 за професією «Електрогазозварник. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування», викладачем Юлією Шумило був проведений онлайн-урок з фізики на тему «Змінний струм. Генератор змінного струму. Трансформатор». На початку уроку було проведено актуалізацію знань з онлайн-опитувальником, пояснення нового матеріалу відбувалося за допомогою презентації Power Point та 3D-відео, закріплення і узагальнення знань – з використанням інтерактивних застосунків. Підсумок уроку підвели за допомогою онлайн-дошки Padlet .
Отже, даний урок був орієнтований на підвищення інтересу до предмету та розвитку інформаційної компетентності за рахунок використання сучасних, інноваційних освітніх онлайн-ресурсів і платформ.