Про життя Тараса Шевченка

Життя такої людини, як Тарас Шевченко, має велике значення для майбутніх поколінь, з ким поєднується доля мільйонів народу. Тарас Шевченко – унікальний поет величезної сили духу і протесту, геніальної віри і наснаги, неповторної краси вислову. Це видатний поет, філософ, художник, громадянин, захисник усього українського.
Тому, з метою популяризації поетичної спадщини Тараса Григоровича Шевченка та виховання почуття патріотизму 10 березня 2022 року здобувачам освіти І та ІІ курсів Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею викладачами історії України Олегом Грищенком і Ліліаною Осадчою та української мови і літератури Наталією Удовіченко був проведений виховний захід «Велична слава Кобзаря». Даний захід є актуальним для молодого покоління, адже творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із впевненістю можна говорити, що Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави, через сприйняття поетової спадщини народ України національно самостверджується, морально зміцнюється та духовно очищується.
Поет поставив Слово на сторожі поневоленого українського народу. Тому і залишився у пам’яті нащадків захисником істини і справедливості, палким борцем за Україну, сім’ю вольну, нову, в якій житимуть щасливі, горді і прекрасні люди.