Професійно – практична підготовка

Професійно – практична підготовка – невід’ємна складова процесу підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки випускників за освітньо-кваліфікаційним рівнем.
Співпраця Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею з підприємствами-замовниками робітничих кадрів надає унікальну можливість вдосконалення навчального процесу, виробничого навчання та виробничої практики для підготовка кваліфікованих та конкурентоздатних фахівців на ринку праці.
Для групи №11 за професією «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Електрогазозварник. Машиніст екскаватора» (майстер виробничого навчання Марія Лаврентіївна Кириченко) новий навчальний рік розпочався з виробничої практики на підприємствах Метінвест.
Професійні навички та вміння здобувачі освіти вдосконалюють на:
– дробильній фабриці №1 майстерня в електрослюсарів дільниця ПТС (інструктор Євдокимов Сергій Вілордович);
– Глеюватському кар’єрі – виробнича екскаваторна дільниця №2 (інструктор Шинків Дмитро Михайлович);
– складальній дільниці (інструктор Олексієнко Олександр Вікторович);
– енергодільниці (інструктор Зінський Сергій Володимирович).
Хлопці виконують монтаж, ремонт й технічне обслуговування механічної та електричної частини простих машин, вузлів і механізмів, засобів сигналізації та освітлення, розподільних, абонентських кабельних і заземлення. Також виконують огляд, технічне обслуговування екскаватора та його робочих органів, брали участь у плановому запобіжному ремонті.