розпочато сумісну роботу студента IV-го курсу КНУ факультету інформаційних технологій за спеціальності «Професійна освіта»

Завдяки тісній співпраці з Криворізьким національним університетом та Криворізьким професійним гірничо-технологічним ліцеєм розпочато сумісну роботу студента IV-го курсу КНУ факультету інформаційних технологій за спеціальності «Професійна освіта» (комп’ютерні технології), Тютюнника Вадима (керівник – завідувач кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, кандидат психологічних наук, доцент О.В. Тарасова) та здобувача освіти ІІІ курсу за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», Дубини Андрія (керівник – викладач професійно-теоретичної підготовки Ю.В. Шумило).


Тема роботи: «Розвиток технічної уяви засобами доповненої реальності» на сьогодні є сучасною та актуальною. Теоретичну частину роботи виконує Вадим (КНУ), а практичну Андрій (КПГТЛ). В подальшому реалізація цієї роботи планується під час вивчення тем з предмету спецтехнологія «Прохідник» та впровадження технології доповненої реальності у навчальний процес ліцею.


Бажаємо майбутнім фахівцям своєї справи творчого натхнення, креативності та поповнення банку інноваційних ідей. Сподіваємося на поглиблення співпраці нашого закладу з Криворізьким національним університетом.