Шановні колеги! 4 жовтня

Щиро вітаємо вас з Днем освіти! Це одне із найбільш чудових свят, яке ніколи не втратить свого сенсу, бо у кожного з нас були вчителі, що свого часу навчили нас писати і читати, складати і множити, та ще багатьом корисним знанням, без яких не можна обійтися сучасній людині. А також вони вчили нас любити свою Батьківщину, поважати її минуле та робити все необхідне, щоб покращати її сьогодення. Низький уклін їм за це!
Обравши для себе європейський шлях розвитку, наша рідна Україна послідовно рухається цим шляхом, звільняючись від помилок минулого, ідучи назустріч новим цінностям, які прийняті у цивілізованих країнах. Це нелегкий шлях, але ми повинні здолати його, щоб створити нашу державу вільною та незалежною.
Всі ми добре розуміємо, що закладам професійної освіти відведена дуже значна роль у цій важливій державній справі, де недопустимі помилки та недопрацювання, бо ціна їм дуже висока. Саме в закладах профосвіти формуються основи, які повинні допомогти молодим фахівцям в стислі терміни знайти своє професійне покликання та зайняти гідне місце в трудовому строю будівничих нового життя. Тому Державою на нас покладена величезна місія, якої ми повинні бути гідні.
Тож бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, нових трудових досягнень, а також родинного тепла у вашій хаті!