Стратегічною метою діяльності Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею є формування інноваційного трудового потенціалу

Стратегічною метою діяльності Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею є формування інноваційного трудового потенціалу, здатного до швидкої переорієнтації в нових умовах техніко-технологічних змін сучасної промисловості. Одним із напрямів реалізації означеного стало відкриття на базі закладу навчально-практичного центру електротехнічних технологій, який вже сьогодні мобільно реагує на інновації в галузі та пропонує сучасні освітні методики і ресурси. З огляду на те, що невід’ємною складовою функціонування центру є інформаційна відкритість, інноваційний досвід організації його діяльності був представлений 06.05.2021 року на засіданні секції педагогічних працівників електротехнічних професій та Школи впровадження нових виробничих технологій, організованої Криворізьким кабінетом НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, де було презентовано:
– заступником директора з навчально-виробничої роботи, кандидатом педагогічних наук Стойчик Т.І. ― стратегічні засади створення центру та його сучасне обладнання;
– методистом Мартиненко К.В. ― програму розвитку навчально-практичного центру;
– майстром виробничого навчання Крицьким В.В. ― майстер-клас у відеоформаті (https://youtu.be/igDgKNdGLEo) з монтажу, демонтажу електроустановок, силового та освітлювального обладнання.
Підсумовуючи результати засідання, діяльність команди Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею в забезпеченні ефективного функціонування навчально-практичного центру електротехнічних технологій отримала схвальну оцінку учасників школи. Тож маємо бути певними, що подальша робота педагогічного колективу закладу сприятиме розвиткові інноваційного, технологічного осередку, спрямованого на надання якісних освітніх послуг в електротехнічній галузі.
Адміністрація Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею висловлює щиру вдячність методисту Криворізького кабінету НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Грищук Т.С. за цінні поради та підтримку в реалізації завдань з удосконалення підготовки фахівців електротехнічного профілю.