Сучасні підходи до розробки навчальних посібників для забезпечення освітніх потреб ЗП(ПТ)О

Всеукраїнський вебінар «Сучасні підходи до розробки навчальних посібників для забезпечення освітніх потреб ЗП(ПТ)О» (з досвіду роботи педагогів ЗП (ПТ)О)
Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, 26 травня 2021 року відбувся всеукраїнський вебінар, працівниками Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею було презентовано:
заступником директора з навчально-виробничої роботи, кандидатом педагогічних наук Стойчик Т. І. – «Підручникотворення, як складова в управлінні підготовкою у закладах професійної (професійно – технічної) освіти»;
викладачем професійно-теоретичної підготовки Афанасьєвою К. К. – «З досвіду роботи створення сучасного електронного підручника»
В рамках заходу було презентовано електронний посібник «Збірник інструктивно-технологічних карток лабораторно-практичних занять з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства»» (https://cutt.ly/bnoTcGK).
Висловлюємо щиру вдячність НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та Криворізькому кабінету НМЦ ПТО у Дніпропетровській області за надану можливість участі у всеукраїнському вебенарі!