Тиждень присвячений історії та глибокому усвідомленню

У рамках тижня присвяченого історії та глибокому усвідомленню, що ж таке Батьківщина, держава, патріотизм, якими були, є і мають стати українці, щоб ні у кого ніколи не виникало бажання нав’язувати українцям, як їм жити, з ким дружити, якою мовою говорити і куди рухатися у розвитку своєї суверенної незалежної держави.
Викладачем Данилюк О.О. 19.10.22 було проведено урок мужності «Сила незламних», на якому здобувачі освіти мали можливість здійснити віртуальну подорож куточками України, декламували вірші, які доторкнулися до серця кожного присутнього. Також поділилися своїми емоціями та враженнями на дошці Padlet про проведений урок мужності.
20.09.22 була проведена гра-вікторина «Be Ukrainian». Здобувачі освіти поринули у багатий світ історії, культури, мужності та удосконалили свої знання та вміння з історії України.
Також наші креативні здобувачі освіти йдуть у ногу з часом і не забувають про важливість вивчення дат з історії України. Тому вони відзняли відеоролик, який допомагає швидко і без проблем вивчити історичні дати. #РепІсторія.
Відео за посиланням. Дивитися ТУТ