У групі № 13 викладачем Тетяною Борисівною Веселовою проведено урок хімії у режимі відеоконференції

22 жовтня, у групі 13 за професією “Оператор з обробки програмного забезпечення” викладачем Тетяною Борисівною Веселовою проведено урок хімії у режимі відеоконференції за технологією «перевернутого навчання» з теми «Теорія будови органічних сполук. Ізомерія»
Метою уроку було пробудити інтерес до вивчення теорії через практичну діяльність на уроці, навчити складати структурні формули вуглеводнів та порівнювати будову і властивості речовин.
На уроці активно застосовувалися онлайн дошки ClassroomScreen, Jamboard для уроків в Google Meet.
Здобувачі освіти розв’язували завдання на платформі Classroom, LearningApps, працювали в групах та виконували інтерактивні вправи у Wordwall: анаграма, теорія будови органічних сполук, зроби вибір. Матеріали, які використовувалися на уроці були цікавими та насиченими.
Під час роботи з технічними засобами навчання, провели вправи з рухової активності та гімнастики для очей, як того передбачає санітарний регламент.
Урок відвідали заступник директора з навчальної частини – Марина Василівна Бахмацька, методист – Катерина Валеріївна Мартиненко та заступник директора з виховної роботи – Чайка Ганна Анатоліївна.