У єдності, ми – сила

Як свідчить історичний досвід, єднання народу в боротьбі з ворожою агресією є невід’ємною запорукою перемоги та збереження власної державності. Тому задля посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, Указом Президента України запроваджено нове свято національно-патріотичного спрямування – ДЕНЬ ЄДНАННЯ, яке тепер буде святкуватися щороку 16 лютого.

Оскільки проблема єдності та любові до Батьківщини є надзвичайно актуальним для сучасної молоді, адміністрація та педагогічний колектив Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею долучилася до відзначення даного свята та розробила план креативних заходів. Перш за все, 16 лютого розпочалося з урочистого підняття Державного Прапору України над будівлею закладу освіти. Наступним кроком стало проведення, за допомогою сервісу Google Meet, викладачами історії та суспільних дисциплін Грищенком О.Б. та Данилюк О.О., єдиної виховної години для здобувачів освіти всіх курсів. Наріжним каменем цього заходу стало питання про необхідність єднання всіх українців, незалежно від їх поглядів та переконань, заради захисту суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини.

Потім були проведені ще два цікавих та надзвичайно пізнавальних заходи: флеш-моб «Україна єдина та незалежна», в якому брали участь здобувачі освіти та педагогічні працівники; молодіжний захід «У єдності – ми сила», під час якого кожен здобувач та здобувачка освіти змогли проявити свою креативність задля висловлення свого захоплення українською мовою, історією, мистецтвом та багатовіковим культурним надбанням. Окрім цього, кожен охочий отримав змогу зробити світлину біля фотозони «Україна єднає», створеної руками наших творчих педагогів.

Сьогодні Україна переживає доленосний період свого існування. Тому в такий момент слід забути про всі незгоди та суперечки. І об’єднуватися заради спільної мети. Не забувайте про те, що лише завдяки внутрішній єдності та взаємодопомозі ми можемо дати гідну відсіч ворогу. І зараз треба бути згуртованими, діяти як одне ціле. Саме так ми зможемо протистояти підступному агресору та захистити свою рідну землю.