У сучасному світі з’явився такий вид цькування як кібербулінг.

З розвитком новітніх технологій у сучасному світі з’явився такий вид цькування як кібербулінг. Форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

З приводу цього 13 лютого у Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї у групі №8 за професією «Машиніст тепловоза. Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст електровоза» була проведена година спілкування на тему «Кібербулінг: загроза ХХІ столітті» (викладач інформатики, Шумило Юлія Володимирівна). Хлопці познайомились з поняттям кібербулінгу, переглядали відео, складали пазли і по картинці визначали вид кібербулінгу та на закріпляння теми пройшли онлайн-тест.


Також серед груп за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» був проведений конкурс на кращий плакат-пам’ятку на тему «Безпечний інтернет». Мережа інтернет вже давно стала якоюсь частиною нашого повсякденного життя. Зараз з розвитком електроніки інтернет є скрізь, навіть у найвіддаленіших куточках землі і дозволити собі його може кожен.