В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти

В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти та згідно плану навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області 26 травня 2023 року був проведений діджитал-івент «Цифрова трансформація професійно-технічної освіти Дніпропетровщини».
Педагогічні працівники Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею брали участь в даному заході. Заклад представила викладач професійно-теоретичної підготовки, Юлія Шумило. Організаційний супровід здійснювала д.п.н., заступник директора з НВР Тетяна Стойчик. Юлія Володимирівна, поділилася власним досвідом організації дистанційного навчання з використанням можливостей сервісу Microsoft Teams та баченням щодо подальшої діджиталізації освітньої сфери України.
Означена тема є надзвичайно актуальною на сьогодні тому, що неможливо уявити ефективну роботу сучасного викладача чи майстра виробничого навчання без цифрових технологій. В умовах періодичних локдаунів і карантинів саме цифрові технології дають змогу не зупиняти навчання, а безпечно продовжувати його в дистанційному або змішаному форматі.