Відбувся бінарний урок «Фізико-математичний квест»

В рамках тижня фізико-математичних дисциплін, 6 грудня 2023 року, в ліцеї відбувся бінарний урок «Фізико-математичний квест» (викладачі загальноосвітньої підготовки Ю. Шумило та Є. Кушпетюк). Участь у заході взяли здобувачі освіти групи №7 з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та групи №9 з професії «Кухар. Офіціант. Бармен».
Хлопці та дівчата працювали командами і під час проходження квесту виконували завдання: перетягування, відповідність, множинний вибір, знайти зайве, розв’язування якісних і розрахункових задач та інше, що зробило урок більш наочним та інтерактивним. Для створення інтерактивних вправ з фізики і астрономії та математики була використана платформа LIVEWORKSHEETS та маркери доповненої реальності (AR).
Впровадження бінарних уроків сприяє підвищенню мотивації серед здобувачів освіти. Особливо це стосується таких дисциплін як: фізика і астрономія та математика. Це відбувається завдяки динамічній роботі, різноманітності способів подання інформації та застосуванню інтерактивних технологій.