Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні на території Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (ДДУВС) відбувся відбір команд у рамках Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Як ройова нашої команди, хочу поділитися враженнями.
Цей день був наповнений хвилюванням і захопленням. Випробування включали стройову підготовку, стрільбу, надання першої медичної допомоги, смугу перешкод та багато інших дисциплін. Це вимагало від нас не лише фізичної витривалості, але й уміння працювати в команді.
Особливо запам’яталося завдання з надання першої медичної допомоги, де ми усвідомили важливість швидких та ефективних дій у надзвичайних ситуаціях.
Організація заходу була чудовою, нас підтримували наставники та курсанти. Ми відчували себе частиною великої патріотичної родини. Наші зусилля не були марними. Ми успішно пройшли всі випробування і тепер з нетерпінням чекаємо на наступні етапи гри. Попереду ще багато викликів, але ми готові їх прийняти.
Цей день став для нас не лише випробуванням, але й нагодою ще більше згуртуватися, повірити у свої сили та зрозуміти, що ми здатні на великі справи. Я пишаюся своєю командою і впевнена, що ми зможемо досягти великих висот.
Дякую організаторам та всім учасникам за цей неймовірний досвід. Слава Україні! Героям слава!