Використання онлайн-технологій при підготовці здобувачів освіти ЗП(ПТ)О до складання ЗНО

Всеукраїнський вебінар “Використання онлайн-технологій при підготовці здобувачів освіти ЗП(ПТ)О до складання ЗНО”.
Таке тестування проходять не тільки випускники шкіл України, а й здобувачі освіти ЗП(ПТ)О. Кожен бажаючий продовжити навчання у закладі вищої освіти не може обійти стороною ЗНО. Діти разом із вчителями посилено готуються до тестів весь випускний курс, а деякі починають ще раніше.
Звісно, у кожного викладача є свій рецепт успішної підготовки здобувачів освіти до ЗНО. Проте час від часу в нас виникає бажання дізнатися, що роблять інші, які принципи застосовують, які прийоми і методи використовують.
Тому 21 травня 2021 року педпрацівники Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею, а саме: Лебедська Г.В., Грищенко О.Б., Удовіченко Н.В., Веселова Т.Б., Галайда В.С., Осадча Л.А. та Данилюк О.О. взяли участь у Всеукраїнському вебінарі на тему “Використання онлайн-технологій при підготовці здобувачів освіти ЗП(ПТ)О до складання ЗНО”. Зазначений захід був проведений навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області. В ході вебінару були розглянуті методичні напрацювання колег даного навчального закладу.
Дані онлайн-зустрічі допомагають отримати нові знання та вміння викладачам у підготовці здобувачів освіти до складання ЗНО та вступу до ЗВО в умовах дистанційного навчання.

..