Волонтерська допомога!

Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей у листопаді місяці активно долучився до волонтерської діяльності та зібрав гуманітарну допомогу для давніх друзів та соціальних партнерів ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей».
Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей висловлює щиру подяку начальнику вокзалу станції Рокувата Рубащенко Марині Іванівні та заступнику начальника станції Рокувата Придніпровської філії ПАТ «Придніпровська залізниця» Кравченко Тетяні Василівні, які охоче погодилися допомогти відправити гуманітарну допомогу для ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» в місто Запоріжжя.
Наші колеги та друзі через війну опинилися у скрутному становищі й, на жаль, тимчасово втратили свій заклад освіти. Завдяки небайдужим працівникам та здобувачам освіти нашого ліцею вдалося зібрати допомогу: одяг, теплі речі, предмети особистої гігієни, посуд, їжу, тощо. Крім того, наші майстри виробничого навчання власноруч випекли партію смачних пиріжків для дітей-сиріт та соціально незахищених здобувачів закладу освіти.
Допомагаючи одне одному, ми кожного дня наближаємо нашу перемогу й дуже віримо в те, що вона неодмінно настане. Разом ми сильні та єдині!
Дивитися відео ТУТ!!!