Всеукраїнського науково-практичного семінару

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області інформує про проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій професійної освіти України», який проводиться Інститутом модернізації змісту освіти.

Запрошуємо педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти до участі у заході.

Семінар відбудеться 15 лютого 2023 року о 14.00.

Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/r7mXkid1PwE5t3NT9

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у професійній освіті України»

15 лютого 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у професійній освіті України».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, ГО «Ukraine Active», ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти».

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь у заході безоплатна. Початок заходу о 14:00. Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/r7mXkid1PwE5t3NT9 

Учасники семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефонами: 096-98-41-030 – Тетяна Анатоліївна Малечко; 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.