Виховна година на тему: «Герої не вмирають»

03.10.2023 року в Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї в групі №3 за професією «Електрогазозварник. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Машиніст екскаватора» класним керівником Наталією ЄГОРОВОЮ була проведена виховна година на тему: «Герої не вмирають».
Основна мета якої формувати почуття відповідальності перед наступним поколіннями, повагу до воїнів, які боронять нашу землю; розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, роль захисників в час повномасштабного вторгнення та вшанування пам’яті полеглих героїв; почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни;
Виховна година проводилася на платформі Microsoft Teams. Під час якої здобувачі вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання, переглянули презентацію в програмі в PowerPoint, де згадали полеглих героїв Запоронюка Віталія та Степанюка Владислава, які віддали своє життя визволяючи Херсонщину. На захід був запрошений одногрупник полеглих хлопців Чорний Михайло, який воював з початком повномасштабної війни, воєнна розвідка 60 інгулецької бригади, водієм БТР, потім командиром воєнної машини, а вже згодом навідник-оператор кулемета, захищав Херсон та Криворізький район. Саме відпрацьовуючи по ворогові, Михайло отримав важку травму, після якої довгий час лікувався, та проходив реабілітацію.
Пам’ятаємо всіх, хто захищає Україну, та віддали своє життя за нашу незалежність. Слава Україні! Героям слава!