Янюк Тетяна Сергіївна

Старший майстер виробничого навчання

Закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» (2018 р.). Магістр гірництва. Працює в КПГТЛ з 12 квітня 2012 року. Педагогічний стаж складає 6 років.

Під час роботи у ліцеї спільно з викладачами професійно-теоретичної підготовки підготувала:

– підручник «Гірничі роботи» для учнів професійних навчальних закладів гірничого профілю;

– навчальний посібник «Історія розвитку гірничопрохідницької техніки у Криворізькому басейні» для учнів та педагогічних працівників закладів професійної освіти гірничого профілю;

– матеріали на конкурс «Інновації у професійно-технічній освіті – шлях до забезпечення ринку праці кваліфікованими кадрами»;

– державні стандарти професійно-технічної освіти з професій «Прохідник», «Машиніст електровоза» та іншу навчальну документацію.

Здійснює загальне керівництво гуртками технічної творчості, підготовкою учнів ліцею до участі в обласних фахових олімпіадах та різноманітних професійних конкурсах.

Брала особисту участь у: Всеукраїнській науково-практичній конференції «Регуляторна політика в галузях загальної, технічної і професійної освіти в умовах регіону»; Всеукраїнській Інтернет-конференції «Модель інноваційно-освітнього простору ПТНЗ. Методист, старший майстер: компетентність та методичні аспекти роботи»; Всеукраїнському науково-практичному семінарі «На-прями діяльності старших майстрів закладів професійно-технічної освіти у контексті реалізації освітніх інновацій» та у багатьох регіональних конференціях і науково-практичних семінарах. Входить до робочої групи з експерименту по впровадженню елементів дуальної форми навчання.

Має нагороди: грамота Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА (2017 р.); грамота Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області (2018 р.); грамота виконкому Покровської районної у місті ради (2018 р.); почесна грамота ПАТ «Кривбасзалізрудком» (2013 р.) та інші.